Wyjątkowe osoby

Nasz zespół

mClinic to specjaliści z różnych dziedzin – dobrani tak, abyś mógł w naszej klinice znaleźć ekspertów, których potrzebujesz. Dajemy 100% gwarancji, że jesteś w dobrych rękach, a nasz zespół fachowo zajmie się Twoim problem na każdym etapie.

Zadbamy o Ciebie od momentu wykonania telefonu do kliniki, aż po Twój ostatni zabieg. Poczujesz się tu dobrze, obiecujemy. Poznaj nas i przekonaj się sam.

Lekarze specjaliści

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to moja pasja, w swojej pracy kładę nacisk na profilaktykę procesów starzenia oraz uzyskiwanie naturalnych i subtelnych efektów.”

Dr Magdalena Pisula

“Jestem specjalistą chorób wewnętrznych oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia i starzenia. Istotne jest by wydobyć drzemiące  piękno uzyskując jak najbardziej naturalny efekt. Liczy się przecież i zdrowie i uroda.”

Kosmetolodzy

Dr Magdalena Pisula

“W pracy cechuję się holistycznym podejściem biorąc pod uwagę wszelkie aspekty życia codziennego. Kosmetologia jest moją największą pasją dlatego staram się, aby każdy zabieg i każda terapia była indywidualna i dobrana do potrzeb osób poddających się mojej opiece.”

Dietetyk

Dr Magdalena Pisula

“Jestem dietetykiem ds. żywienia w chorobach takich jak insulinooporność, cukrzyca, Hashimoto, zespół metaboliczny, choroba refluksowa, dyspepsja, nadwaga, otyłość i inne oraz w profilaktyce chorób dieto- zależnych.”

Umów się na wizytę