Wyjątkowe osoby

Nasz zespół

mClinic to specjaliści z różnych dziedzin – dobrani tak, abyś mógł w naszej klinice znaleźć ekspertów, których potrzebujesz. Dajemy 100% gwarancji, że jesteś w dobrych rękach, a nasz zespół fachowo zajmie się Twoim problem na każdym etapie.

Zadbamy o Ciebie od momentu wykonania telefonu do kliniki, aż po Twój ostatni zabieg. Poczujesz się tu dobrze, obiecujemy. Poznaj nas i przekonaj się sam.

Lekarze specjaliści

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to moja pasja, w swojej pracy kładę nacisk na profilaktykę procesów starzenia oraz uzyskiwanie naturalnych i subtelnych efektów”.

Dr Magdalena Pisula

“Jestem dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Moją pracę cechuje holistyczne podejście do Pacjenta o którego dbam zarówno pod kątem piękna jak i zdrowia. Konsultuję, wykonuję dermatoskopię, przeprowadzam zabiegi”

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem dermatologiem i lekarzem specjalistą medycyny estetycznej. W 2014 roku ukończyłam studia na wydziale lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”.

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej. Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, nici Aptos i kwasu hialuronowego. Specjalizuję się w blefaroplastyce – korekcie chirurgicznej powiek.”

Dr Magdalena Pisula

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Specjalizuje się w laseroterapii i medycynie anti-ageing.

Dr Magdalena Pisula

“Jestem dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej i lekarzem dentystą. Szczególną uwagę poświęcam twarzy oraz przywracaniu estetyki uśmiechu.“

Dr Magdalena Pisula

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medyczne w Lublinie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging. Odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii.

Kosmetolodzy

Dr Magdalena Pisula

“W pracy
cechuję się holistycznym podejściem biorąc pod uwagę wszelkie aspekty życia codziennego. Kosmetologia jest moją największą pasją dlatego staram się, aby każdy zabieg i każda terapia była indywidualna i dobrana do potrzeb osób poddających się mojej opiece.”

Dr Magdalena Pisula

“Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Pracując w myśl zasady #SlowMedicine zawsze biorę pod uwagę całokształt stanu zdrowia każdego Pacjenta”

Manager ds. operacyjnych

Dr Magdalena Pisula

“Jestem absolwentką Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego na kierunku Zarządzanie. Swoje doświadczenie zdobywałam w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z Klientem. Jestem osobą otwartą, która ceni sobie kontakt z ludźmi. Zawsze dokładam wszelkich starań aby obsługa Pacjenta…”.

Opiekun pacjenta

Umów się na wizytę