Wyjątkowe osoby

Nasz zespół

mClinic to specjaliści z różnych dziedzin – dobrani tak, abyś mógł w naszej klinice znaleźć ekspertów, których potrzebujesz. Dajemy 100% gwarancji, że jesteś w dobrych rękach, a nasz zespół fachowo zajmie się Twoim problem na każdym etapie.

Zadbamy o Ciebie od momentu wykonania telefonu do kliniki, aż po Twój ostatni zabieg. Poczujesz się tu dobrze, obiecujemy. Poznaj nas i przekonaj się sam.

Lekarze specjaliści

Dr Magdalena Pisula

„Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to moja pasja, w swojej pracy kładę nacisk na profilaktykę procesów starzenia oraz uzyskiwanie naturalnych i subtelnych efektów.”

Dr Magdalena Pisula

„Jestem specjalistą chorób wewnętrznych oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia i starzenia. Istotne jest by wydobyć drzemiące  piękno uzyskując jak najbardziej naturalny efekt. Liczy się przecież i zdrowie i uroda.”

Kosmetolodzy

Dr Magdalena Pisula

„W pracy cechuję się holistycznym podejściem biorąc pod uwagę wszelkie aspekty życia codziennego. Kosmetologia jest moją największą pasją dlatego staram się, aby każdy zabieg i każda terapia była indywidualna i dobrana do potrzeb osób poddających się mojej opiece.”

Dr Magdalena Pisula

„Kosmetologia Hi-Tech to mój konik. W pracy specjalizuję się rozwiązywaniem problemów Pacjentów dotkniętych różnymi defektami skóry, ale również tymi którzy chcą na wiele lat zachować dobry wygląd bądź po prostu się zrelaksować.”

Dietetyk

Dr Magdalena Pisula

„Jestem dietetykiem ds. żywienia w chorobach takich jak insulinooporność, cukrzyca, Hashimoto, zespół metaboliczny, choroba refluksowa, dyspepsja, nadwaga, otyłość i inne oraz w profilaktyce chorób dieto- zależnych.”

Obsługa Pacjenta

Dr Magdalena Pisula

„Jako osoba otwarta, pełna empatii, wyczulona na potrzeby innych mam dla pacjentów zawsze życzliwe słowo i uśmiech. Troszczę się o ich komfort podczas całego pobytu w mClinic, czerpiąc z mojego bogatego doświadczenia zawodowego. Dobre samopoczucie pacjentów i zapewnienie im miłej atmosfery podczas wizyty w klinice jest dla mnie bardzo ważne.”

Umów się na wizytę
M-Clinic

Dołącz do newslettera i bądź na bieżąco!

Otrzymaj informacje o specjalnych ofertach mClinic jako pierwszy!