Wyjątkowe osoby

Nasz zespół

mClinic to specjaliści z różnych dziedzin – dobrani tak, abyś mógł w naszej klinice znaleźć ekspertów, których potrzebujesz. Dajemy 100% gwarancji, że jesteś w dobrych rękach, a nasz zespół fachowo zajmie się Twoim problem na każdym etapie.

Zadbamy o Ciebie od momentu wykonania telefonu do kliniki, aż po Twój ostatni zabieg. Poczujesz się tu dobrze, obiecujemy. Poznaj nas i przekonaj się sam.

Lekarze specjaliści

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii, wenerologii oraz medycyny estetycznej. Medycyna estetyczna to moja pasja, w swojej pracy kładę nacisk na profilaktykę procesów starzenia oraz uzyskiwanie naturalnych i subtelnych efektów”.

Dr Magdalena Pisula

“Jestem dermatologiem i lekarzem medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem. Moją pracę cechuje holistyczne podejście do Pacjenta o którego dbam zarówno pod kątem piękna jak i zdrowia. Konsultuję, wykonuję dermatoskopię, przeprowadzam zabiegi”

Dr Magdalena Pisula

“Jestem specjalistą chorób wewnętrznych oraz lekarzem medycyny estetycznej. Ważne jest dla mnie holistyczne podejście do zdrowia i starzenia. Istotne jest by wydobyć drzemiące  piękno uzyskując jak najbardziej naturalny efekt. Liczy się przecież i zdrowie i uroda”.

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chirurgii ogólnej. Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, nici Aptos i kwasu hialuronowego. Specjalizuję się w blefaroplastyce – korekcie chirurgicznej powiek.”

Dr Magdalena Pisula

“Jestem lekarzem dermatologiem i lekarzem specjalistą medycyny estetycznej. W 2014 roku ukończyłam studia na wydziale lekarskim I Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu”.

Kosmetolodzy

Dr Magdalena Pisula

“Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Pracując w myśl zasady #SlowMedicine zawsze biorę pod uwagę całokształt stanu zdrowia każdego Pacjenta”

Dr Magdalena Pisula

“W pracy cechuję się holistycznym podejściem biorąc pod uwagę wszelkie aspekty życia codziennego. Kosmetologia jest moją największą pasją dlatego staram się, aby każdy zabieg i każda terapia była indywidualna i dobrana do potrzeb osób poddających się mojej opiece.”

Kierownik recepcji

Dr Magdalena Pisula

“Jestem absolwentką Wyższej Szkoły im. Bogdana Jańskiego na kierunku Zarządzanie. Swoje doświadczenie zdobywałam w pracy związanej z bezpośrednim kontaktem z Klientem. Jestem osobą otwartą, która ceni sobie kontakt z ludźmi. Zawsze dokładam wszelkich starań aby obsługa Pacjenta…”.

Opiekun pacjenta

Umów się na wizytę