mClinic - klinika z misją

Wyjątkowe miejsce

mClinic powstało z potrzeby realizacji wizji, która kiełkowała w mojej głowie od dłuższego czasu. Od zawsze pragnęłam stworzyć miejsce przyjazne, piękne, w którym każda osoba poczuje się dobrze i wyjątkowo.

W swojej historii zawodowej miałam okazję pracować w dużych klinikach jak i mniejszych gabinetach i właśnie te doświadczenia ułatwiły mi stworzenie własnej, niepowtarzalnej jakości.

Podczas organizacji kliniki starannie dobierałam zarówno sprzęt jak i swoich współpracowników – doświadczonych lekarzy dermatologów oraz specjalistów kosmetologii. Prawdziwych pasjonatów zdrowej i pięknej skóry.
Dla mnie to bardzo ważne, aby otaczać się dobrą energią i dobrymi ludźmi, którzy będą stanowić serce tego miejsca.

Wiem, że dzięki współpracy doświadczonych ekspertów z różnych dziedzin oraz zastosowania nowoczesnych, sprawdzonych i bezpiecznych technologii i sprzętów Hi-tech jesteśmy w stanie holistycznie podejść do tematu skóry w aspekcie zdrowia i piękna.

W mClinic stawiamy na indywidualne podejście do każdego pacjenta, oraz tworzenie „szytych na miarę” protokołów zabiegowych, a także pielęgnacji domowej.

Odwiedź nas i przekonaj się sam, że mClinic to naprawdę wyjątkowe miejsce.

Serdecznie zapraszam – dr Magdalena Pisula

5 bohaterek, różne światy i miejsce, które je łączy

mClinic Story

Zobacz jak wyglądają wnętrza

Klinika

Zobacz co mówią o nas Klienci

Pani doktor jest super esktra. Córka miała podrażnienie od mojego stosowania się do rekomendacji położnych ze szkoły rodzenia... Podyktowane przez P. Doktor podejście załatwiło sprawę w 10000%. Lepiej być nie może, brać w ciemno.

Dorota, znanylekarz.pl

Byłam bardzo sceptycznie nastawiona, ponieważ wizyta miała odbyć się online, jednak zupełnie niepotrzebnie, Pani Doktor wszystko fachowo omówiła i wyjaśniła.

Ania, znanylekarz.pl

Pani doktor precyzyjnie wyjaśniła, na czym polega choroba, jak ją leczyć, jakie będą skutki i w jakim czasie nastąpi poprawa stanu zdrowia. Polecam

Agnieszka, znanylekarz.pl

Dzień dobry. Wizyta on - line dotyczyła dziecka i odbyła się bardzo sprawnie. Pani doktor oceniła zmiany skórne i udzieliła mi czytelnych wyjaśnień oraz działań wobec dalszego postępowania według zapisanych leków. Po zastosowaniu leczenia są pozytywne efekty! Pozdrawiam i dziękuję!

Justyna, znanylekarz.pl

Bardzo rzetelne podejście do tematu mimo wizyty online. Mam nadzieję tylko, że zaproponowane leczenie będzie skuteczne. Bardzo empatyczna osoba. Polecam

Dariusz, znanylekarz.pl

Gdzie

Nas znajdziesz

Adres Kliniki

Zaściankowa 62, 02-989 Warszawa Wilanów

Zapisy / Infolinia

email : recepcja@m-clinic.eu
Telefon : 730 223 229

Umów się na wizytę