dr Ewa Piotrowska-Podsiadło

Absolwentka II Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medyczne w Lublinie oraz Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Anging. Odbywa szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest dermatologia kliniczna i laseroterapia. Ponadto ukończyła liczne szkolenia z zakresu zastosowania toksyny botulinowej, wypełniaczy i preparatów autologicznych.

Zajmuje się diagnostyką i leczeniem ostrych i przewlekłych chorób skory, włosów i paznokci. Wykonuje zabiegi laserowe: fotoodmładzanie, laserową korekcję blizn, usuwanie brodawek, włókniaków, a ponadto zabiegi z zakresu dermatochirurgii i medycyny estetycznej: wolumetrię, wypełnianie ust kwasem hialuronowym oraz zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej i stymulatorów tkankowych.

Certyfikaty

  • Laser FOTONA: Lasery erbowe (Er:YAG) i neodymowe (Nd:YAG) w dermatologii i medycynie estetycznej – 11.21r.
  • Harmony Xl Pro Alma Lasers Izrael maj 2021
  • Aesth Medic Trainings — kurs zaawansowany- nici haczykowe i PDO oraz zabiegi wolumetryczne łączone z kwasem hialuronowym – październik 2021
  • Fenice — Wypełniacze poziom zaawansowany – górna i środkowa część twarzy- kwiecień 2021
  • Fenice — Wypełniacze poziom zaawansowany — dolna część twarzy kwiecień 2021

Publikacje

  1. Rola preparatów autologicznych w terapii liszaja twardzinowego sromu Dermatologia po Dyplomie 02.2020
  2. Rola biostymulatorów tkankowych w medycynie przeciwstarzeniowej Dermatologia po Dyplomie 06.2020
  3. Anti-aging – trendy dermatologii estetycznej- Medycyna po Dyplomie-01.2022
Umów się na wizytę