Anna Kołomańska

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.
Pracując w myśl zasady #SlowMedicine zawsze biorę pod uwagę całokształt stanu zdrowia każdego Pacjenta, zwracając uwagę zarówno na jego stan fizyczny jak i samopoczucie psychiczne.
Specjalizuję się w terapiach skór problematycznych – trądzikowych i naczyniowych. Zajmuję się zarówno prewencją przeciwstarzeniową jak i widocznymi już oznakami starzenia charakterystycznymi dla skór dojrzałych. Zawsze holistycznie i w myśl zasady – Healthy Aging. Stale poszerzam swoją wiedzę – biorę udział w ogólnopolskich kongresach i szkoleniach z zakresu kosmetologii medycznej i estetycznej, rozwijam swoją wiedzę na spotkaniach i szkoleniach z zakresu kosmetologii Hi-Tech, na szkoleniach z zakresu mikroflory jelitowej oraz jej wpływu na choroby skóry.
Układając plan leczenia zawsze zaczynam od rozpoznania przyczyny określonego problemu. Przy realizacji planu zabiegowego zawsze pamiętam o dobraniu odpowiedniej, profesjonalnej pielęgnacji domowej, która będzie najlepszym wsparciem dla podtrzymania efektów pracy gabinetowej.
Moja praca to moja pasja, staram się wydobyć i podkreślić drzemiące w każdym człowieku naturalne piękno. Największą nagrodą jest dla mnie zawsze zadowolenie moich Pacjentów.

Umów się na wizytę