dr Alicja Parysek – Burdach

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii.
Studia medyczne ukończyłam na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii odbywałam w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie, w trakcie którego pracowałam przy Zespole Koordynacyjnym do Spraw Leczenia Biologicznego Ciężkiej Postaci Łuszczycy Plackowatej.
Moje szczególne zainteresowania w dermatologii to holistyczne leczenie trądziku, zgodnie z zasadami EBM, medycyny funkcjonalnej oraz elementami dietetyki. Zajmuję się również kompleksową terapią następstw trądziku (przebarwienia, blizny, rozszerzone pory).
Ponadto mam prawie 10-letnie doświadczenie w pracy z urządzeniami wysokiej energii w leczeniu chorób dermatologicznych oraz dermatologii estetycznej – wykonuję zabiegi laseroterapii, światłem pulsacyjnym barwnikowym oraz lampami do metody fotodynamicznej.
Poza diagnostyką oraz leczeniem dermatologicznym, wykonuję dermoskopię, wideodermoskopię, trichoskopię oraz zabiegi z zakresu dermatochirurgii (krioterapia, laseroterapia, łyżeczkowanie, chirurgiczne usuwanie zmian skórnych) oraz medycyny estetycznej w duchu smart-ageing.
Posiadam dyplomy i certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, leczenia dermatologicznego oraz dermoskopii.
Od wielu lat biorę również udział jako badacz w badaniach klinicznych z zakresu łuszczycy, atopowego zapalenia skóry oraz łysienia plackowatego.”
Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz International Dermoscopy Society. Regularnie uczestniczę w konferencjach i sympozjach, na których pogłębiam i aktualizuję swoją wiedzę.
Umów się na wizytę