Zabieg z technologią Maximus Trilipo – jakie efekty pozwala osiągnąć?

Młoda, sprężysta skóra twarzy oraz jędrne i gładkie ciało? To marzenie wielu osób, jednak czas oraz inne czynniki, takie jak nawyki żywieniowe, używki czy też styl życia mogą mieć negatywny wpływ na stan naszej skóry. Zabiegi medycyny estetycznej przychodzą nam tutaj z pomocą i oferują kompleksowe rozwiązania.

Maximus Trilipo – przełomowa technologia

Podczas zabiegu z wykorzystaniem urządzenia Maximus Trilipo Med oddziałujemy zarówno na skórę, komórki tłuszczowe, jak i mięśnie. Procedura opiera się na działaniu trzybiegunowej technologii fal radiowych, dzięki czemu uzyskujemy spektakularne efekty.

Maximus Trilipo to zabieg, którego przebieg możemy podzielić na trzy najważniejsze fazy. Po pierwsze pozbywamy się tkanki tłuszczowej poprzez uwolnienie płynnego tłuszczu z komórek. Kolejnym krokiem jest stymulacja mięśni poprzez wywołanie skurczy, dzięki czemu wypychamy komórki tłuszczowe do góry. Z kolei od zewnątrz działamy na skórę właściwą poprzez nagrzewanie włókien kolagenowych. W efekcie dochodzi do takiej sytuacji, że tłuszcz jest w pewnym sensie ściskany od dołu i od góry i dochodzi do jego drenażu.

Jakie korzyści przynosi zabieg Maximus Trilipo?

Najważniejsze jest oczywiście widoczne napięcie i ujędrnienie skóry. Co więcej, redukujemy cellulit i wyszczuplamy sylwetkę oraz delikatnie uwidaczniamy mięśnie. Jeśli zabieg wykonywany jest na twarzy, wówczas możemy spodziewać się poprawionego owalu, zminimalizowania zmarszczek oraz blizn i przebarwień. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się wykonanie serii 6-8 zabiegów w tygodniowych odstępach czasu. Sama procedura jest przyjemna i krótka, zazwyczaj nie trwa dłużej niż 45 minut.

Umów się na wizytę