Zgrabna sylwetka w karnawale

Poprawa figury jest jedną z najczęściej składanych sobie obietnic noworocznych. Zima to idealny czas na to aby obdarzyć swoje ciało szczególną uwagą i zadbać o ciało. Dodatkową motywacją jest przypadający na okres zimowy czas karnawału. Na szczęście o piękne i zdrowe ciało możemy zadbać również w gabinecie. Rozwiązaniem może być profesjonalny zabieg.

Problem z nadmiarem tłuszczu

W dążeniu do zgrabnej figury, motywacją są nie tylko względy estetyczne, ale także zdrowie. Tkanka tłuszczowa magazynuje energię, którą można wykorzystać w przypadku niedoboru jej zasobów. Nadwaga pojawia się w momencie gdy nadmierne ilości zgromadzonego tłuszczu nie są spalane w trybie regularnym. A stąd tylko krok do zagrażającej zdrowiu otyłości. Pozbycie się zbędnych kilogramów może być uciążliwym problemem, zwłaszcza dla tych kobiet, które ze względu na określoną specyfikę funkcji fizjologicznych, naturalnie gromadzą więcej tłuszczu w ciele. Czasami dieta i ćwiczenia nie przynoszą pożądanych efektów i trzeba poszukać innego rozwiązania.

Icoone – kilka problemów, jedno rozwiązanie

Icoone to nowoczesna metoda modelowania sylwetki i odmładzania skóry. Modelowanie sylwetki Icoone to nic innego jak podciśnieniowy masaż wykonany z pomocą specjalnie przeznaczonego do tego urządzenia, które stymuluje skórę na całej jej powierzchni. Ta innowacyjna technologia pozwala wykorzystać specjalne mikrostymulatory w walce z problemami ciała i skóry. Oddziałują one na wskazaną powierzchnię, poprawiając przepływ krwi i pobudzając proces spalania tkanki tłuszczowej.

Rezultatem modelowania sylwetki z wykorzystaniem Icoone jest eliminacja tłuszczu, cellulitu, redukcja luźnej skóry, obrzęków, blizn, zniesienie sztywności mięśni, redukcja stanów zapalnych ścięgien i ogólne odmłodzenie skóry.

W naszej klinice medycyny estetycznej na Wilanowie w Warszawie mamy do zaproponowania również inne formy wsparcia w walce o zdrowe i piękne ciało. Popularnością cieszą się zabiegi hi-tech, takie jak Storz czy Maximus Trilipo wykorzystujący działanie trójpolarnej fali radiowej. Zachęcamy do skorzystania z konsultacji w naszym gabinecie. Doświadczeni specjaliści doradzą najlepszą metodę redukcji tkanki tłuszczowej, uwzględniając Twoje oczekiwania estetyczne i specyficzne potrzeby Twojej skóry.

 

Umów się na wizytę