Szykujemy ciało na lato

Lato coraz bliżej! To już ostatni moment aby zadbać o ciało przed sezonem plażowym. Sprawdź trzy nowe propozycje, z których możesz skorzystać w profesjonalnym gabinecie, aby poprawić jakość skóry i wymodelować sylwetkę.

Icoone – masaż podciśnieniowy

Urządzenie Icoone umożliwia drenaż limfatyczny, co przekłada się na lepsze krążenie krwi i redukcję obrzęków. Zabieg z wykorzystaniem tej technologii pomaga ujędrnić ciało, zmniejszyć napięcie mięśniowe, a nawet pobudzić perystaltykę jelit i wesprzeć metabolizm. Icoone to doskonała propozycja na kompleksową odnowę całego ciała przed wyjazdem na urlop.

Maximus Trilipo – dla gładkiej i jędrnej skóry

Technologia fal radiowych może być wykorzystana, by wspierać odchudzanie. Przykładem takiego rozwiązania jest Maximus Trilipo, czyli urządzenie oddziałujące na skórę, mięśnie i komórki tłuszczowe przy pomocy tripolarnej fali radiowej. Zabieg działa kompleksowo: pozwala zredukować cellulit i tkankę tłuszczową, poprawia napięcie i jędrność skóry. Dodatkowo Maximus Trilipo zastosowany na skórze twarzy poprawia jej owal, redukuje widoczne blizny i przebarwienia.

Storz, czyli fala akustyczna

Jeszcze jedną propozycją, która umożliwia zadbanie o ciało przed latem jest Storz Medical. Ta innowacyjna technologia wykorzystuje działanie fali akustycznej. Głównym celem zabiegu jest w tym przypadku pobudzenie głębszych partii skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Po zakończonym zabiegu urządzeniem Storz, pacjent może liczyć na redukcję cellulitu, poprawę jędrności skóry i wyszczuploną, wymodelowaną sylwetkę.

Umów się na wizytę