Rozstępy, wiotkość skóry, cellulit – z jakimi problemami borykają się kobiety po ciąży?

Ciało po ciąży nie zawsze wygląda tak, jak chciałaby tego młoda mama. Jest powodem wielu kompleksów. Rozstępy, cellulit czy wiotkość skóry to jedynie nieliczne z problemów, z jakimi musi się ona borykać. Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym możesz poprawić wygląd ciała, a być może będzie ono wyglądało jeszcze lepiej niż przed ciążą.

Zmiany w kobiecym ciele po ciąży

Kobiece ciało w ciąży zmienia się, jest to naturalny proces, z którym musimy się pogodzić. Przyrost wagi powoduje, że skóra rozciąga się, a po zrzuceniu kilogramów wraca do dawnego stanu, często z widocznymi rozstępami, wiotkością oraz cellulitem. Problem pojawia się najczęściej na brzuchu, udach i pośladkach. Utrata jędrności i elastyczności skóry jest bardzo dużym problemem.

Zabieg Storz Medical – walka z uporczywym cellulitem nigdy nie była tak prosta

Problematyczne obszary, które zostaną poddane działaniu głowicy emitującej fale akustyczne, zmienią się nie do poznania. Zabieg Storz Medical jest najskuteczniejszym na rynku zabiegiem w walce z cellulitem. Po serii zabiegowej Cellulit zniknie bez śladu lub zostanie wyraźnie zredukowany. Ponadto zabieg ujędrnia i uelastycznia skórę.

Specjalista nakłada na ciało specjalny żel, a następnie po wybranych partiach przejeżdża specjalną głowicą. Zabieg jest nieinwazyjny i bezpieczny. Aby osiągnąć pożądane efekty, konieczne jest wykonanie serii od 6 do 12 zabiegów, w zależności od stopnia zaawansowania zmian, najlepiej w odstępach co 3-5 dni.

Zabieg Storz Medical stymuluje i rozluźnia mięśnie, zmniejsza obwód ciała, a co najważniejsze skutecznie rozprawia się z cellulitem tak powszechnym wśród kobiet.

Icoone – masaż podciśnieniem dla młodej mamy

Masaż podciśnieniem wykonywany przy użyciu urządzenia Icoone to gwarancja, że wiotkość skóry i obrzęki nie będą już Twoim problemem.

W ciągu 20 minut trwania zabiegu, skóra pacjenta ubranego w specjalny kostium jest zasysana przez specjalną głowicę, w celu rozbijania złogów tłuszczu i przyspieszenia przemiany materii. Naturalna i bezinwazyjna metoda nie powoduje skutków ubocznych, a modeluje ciało, zmniejsza obrzęki, wyszczupla i ujędrnia skórę.

Ciało kobiety po ciąży może być powodem licznych kompleksów. Nowoczesna medycyna estetyczna pozwala jednak w krótkim czasie pozbyć się rozstępów, wiotkiej skóry i innych niedoskonałości.

Secret RF – walka z wiotkością skóry i rozstępami

Jednym z zabiegów docenianych przez wiele pacjentek ze względu na jego wysoką skuteczność jest Secret RF. Zabieg ten jest świetnym wyborem, jeśli po ciąży Twoim największym zmartwieniem jest kondycja skóry. Rozstępy i wiotka skóra są częstym powodem do obniżenia nastroju u świeżo upieczonych mam. Mikronakłuwanie i działanie fal radiowych prowadzi do podgrzania skóry w jej głębokich warstwach, a to stymuluje fibroblasty i prowadzi do syntetyzowania nowych włókien kolagenu. Dzięki temu skóra odzyskuje dawną sprężystość i jędrność.

Umów się na wizytę