Rozstępy i wiotkość skóry po ciąży – jak pokonać problem?

Utrata jędrność, wiotkość skóry oraz jej suchość to standardowe problemy, z jakimi borykają się panie po ciąży. Młode mamy mogą na szczęście poprawić defekty estetyczne swojej skóry za pomocą wielu innowacyjnych zabiegów, a jednym z nich jest Icoone – zabieg umożliwiający modelowanie sylwetki, walkę z obrzękami i wiotkością skóry.

Masaż podciśnieniem najskuteczniejszy na rozstępy po ciąży

Jesteś młodą mamą? Chcesz zapisać się na zabieg Icoone w Warszawie? To dobry wybór! Jest to masaż podciśnieniem, który stanowi rewolucyjną metodę w walce z redukcją tkanki tłuszczowej, cellulitem oraz obrzękami. Pozwala na skuteczną likwidację uczucia ciężkich nóg, ujędrnia skórę i rozwiązuje problemy wynikające z nieprawidłowego funkcjonowania układu krążenia.

Zabieg z udziałem urządzenia Icoone polecany jest zarówno w trakcie ciąży, jak i po urodzeniu dziecka. Przyszłe mamy mogą z jego pomocą zmniejszyć obrzęki kończyn dolnych, a po porodzie warto, aby zapisały się na zabiegi likwidujące wiotkość skóry, które również z jego pomocą są wykonywane. Seria zabiegów ujędrni skórę, poprawi krążenie krwi, a także zmniejszy napięcie mięśniowe. Cellulit ulegnie redukcji, a seria zabiegów pozwoli na szybki powrót do figury sprzed ciąży.

Jak wygląda zabieg przy użyciu Icoone?

Podczas każdego zabiegu, przez 20 minut wykonywany jest bazowy program obejmujący całe ciało. Następnie maszyna skupia się na konkretnych obszarach, gdzie występują największe problemy z obrzękami oraz wiotkością skóry. Zabieg przeprowadza się w specjalnym kostiumie umożliwiającym poślizg głowicy i jej skuteczne działanie.

Zabieg jest bezbolesny, dla niektórych pacjentów nawet odprężający. Odczuwane jest jedynie zasysanie skóry. Nieco mniej przyjemne odczucia mogą wystąpić u pań, które borykają się z zaawansowanym cellulitem i dużą retencją wody w organizmie. Zasysanie skóry musi odbywać się wtedy z większą mocą.

Naturalna i bezinwazyjna metoda modelowania sylwetki i ujędrniania ciała, jaka wykonywana jest przy użyciu technologii Icoone, przynosi bardzo dobre rezultaty i pozwala młodym mamom powrócić do formy sprzed ciąży.

Umów się na wizytę