Przygotuj swoją cerę na wiosnę z zabiegiem DermaOXY!

Wiosna to nie tylko czas domowych porządków i zmiany garderoby. Nadejście cieplejszych miesięcy to także doskonała okazja do odświeżenia naszej cery, aby pięknie prezentowała się w blasku promieni słońca. Jednym z zabiegów, który zapewnia takie efekty, jest rewolucyjna metoda DermaOXY.

Czym jest zabieg DermaOXY?

DermaOXY to nieinwazyjny zabieg pielęgnacyjny, który znany jest również pod nazwą infuzji tlenowej. Polega na wprowadzaniu w skórę specjalnego serum, którego skład bazuje na silnie skoncentrowanych substancjach aktywnych. Preparat wtłaczany jest za pomocą czystego, odpowiednio sprężonego tlenu. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnej głowicy, która wytwarza na powierzchni skóry komorę tlenową. Wówczas rozproszone składniki serum przenikają do kolejnych warstw naskórka, skutecznie go odżywiając i widocznie odmładzając. Warto dodać, że sam wykorzystywany w zabiegu tlen wykazuje bardzo dobroczynne działanie – rozświetla skórę, dotlenia ją i poprawia jej strukturę.

Efekty

Podstawowymi celami wykonania zabiegu DermaOXY są głębokie nawilżenie skóry na poziomie komórkowym oraz jej rozjaśnienie. Ponadto infuzja tlenowa w znacznym stopniu również poprawia strukturę i elastyczność naskórka. Zabieg może być wykonywany jednorazowo (pierwsze efekty widoczne są natychmiast) lub w formie długofalowej kuracji. Po serii wykonanych infuzji efekt utrzymuje się nawet do 6 miesięcy.

Wskazania do zabiegu

Zabieg DermaOXY wskazany jest dla każdego typu skóry, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Może być wykonany niezależnie od wieku. Zalecany jest przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem suchej, matowej cery oraz przy zmianach trądzikowych. DermaOXY to też doskonałe rozwiązanie w przypadku utraty sprężystości skóry i przy pojawieniu się widocznych zmarszczek.

DermaOXY to innowacyjny zabieg, który działa na skórę niezwykle kojąco, wygładzająco i odżywiająco.

Umów się na wizytę