PRP Angel System – skuteczność w leczeniu łysienia

Wypadanie włosów to proces naturalny, jednak gdy pojawia się w nadmiarze, wówczas należy podjąć odpowiednie kroki prowadzące do zahamowania tego problemu. Mamy dostęp do wielu wcierek do włosów, ziół pobudzających wzrost, jednak nie zawsze mogą one nam pomóc. Nie należy wtedy załamywać rąk, ponieważ zabiegi z wykorzystaniem osocza bogato płytkowego są nadzwyczajnie skutecznym rozwiązaniem.

Jak przebiega zabieg Angel System?

Zabieg Angel System bazuje innowacyjnym sposobie pobrania od pacjenta krwi, z której pozyskuje się osocze bogatopłytkowe w odpowiednim stężeniu. Cały zabieg jest bezpieczny, a dodatkowo pozwala uzyskać efekty zdecydowanie lepsze niż w przypadku zastosowania innych technologii. PRP może zostać perfekcyjnie dopasowane do potrzeb pacjenta, dzięki czemu trafia w źródło problemu.

Procedura PRP Angel System pozytywnie wpływa na procesy odnowy, regeneruje zniszczone tkanki. Główną zaletą zabiegu jest fakt, że używamy krwi pacjenta, zatem czegoś, co jest naturalne dla organizmu, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych. Pierwsza faza zabiegu polega na przygotowaniu samego osocza bogatopłytkowego, które następnie zostaje wstrzyknięte w wybrany obszar skóry.

Angel system a leczenie łysienia

Osocze bogatopłytkowe przede wszystkim pobudza wzrost włosów oraz sprawia, że cebulki stają się mocne i odżywione. Zabieg ten może być stosowany zarówno, gdy po prostu chcemy zagęścić i wzmocnić włosy, a także wtedy, gdy zmagamy się z łysieniem. Najważniejsze jest to, że Angel System daje efekty długotrwałe, potrafią się one utrzymać nawet kilka lat. Co więcej, nie jest to procedura operacyjna, a zwykły zabieg, który trwa maksymalnie 2 godziny i pacjent nie ma żadnych ograniczeń po jego wykonaniu.

Podsumowując, problem łysienia jest dość powszechny i wiele osób myśli, że są po prostu na to skazane. Cienkie, pozbawione życia, wypadające włosy są wskazaniem do wykonania zabiegu z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego.

Umów się na wizytę