Pokonaj blizny potrądzikowe z zabiegiem PRP Angel System

Trądzik to przewlekła i trudna w leczeniu choroba, która często zostawia po sobie ślady. Blizny i przebarwienia widoczne na skórze twarzy niejednokrotnie stanowią wstydliwy problem osób, którym udało się przezwyciężyć tę dolegliwość. Jednym z najskuteczniejszych sposobów umożliwiających redukcję nieestetycznych zmian potrądzikowych jest zabieg wykorzystujący Angel System. Na czym polega i jak szybko może przynieść oczekiwane efekty?

Czym jest metoda PRP?

Angel System to zaawansowany technologicznie i w pełni skomputeryzowany separator, który pozwala na pozyskanie osocza bogatopłytkowego PRP o wysokim stężeniu. Stosując narzędzie specjalista ma możliwość uzyskania skoncentrowanych płytek krwi na poziomie  2 800 000 w 1μl. W praktycznym ujęciu, Angel PRP umożliwia otrzymanie preparatu o silnych właściwościach biostymulujących i regeneracyjnych, a następnie zostaje on podany techniką iniekcji w leczone obszary skóry.

Do jakich celów stosuje się technikę PRP?

Osocze bogatopłytkowe to preparat naturalnego pochodzenia – pozyskiwany jest bezpośrednio z krwi pacjenta. Prawidłowo zaaplikowana substancja naturalnego pochodzenia jest w stanie wpłynąć w sposób pozytywny na takie problemy jak:

  • zmarszczki,
  • przebarwienia i blizny potrądzikowe,
  • bruzdy nosowo-wargowe,
  • szara i zmęczona skóra,
  • cienkie i wypadające włosy,
  • podrażniona skóra po zabiegach.

Jakie efekty zabiegowe gwarantuje osocze bogatopłytkowe?

Koncentrat PRP aktywuje proces odnowy komórek naskórka a także skóry właściwej, dzięki stymulacji do produkcji kolagenu i elastyny. Oznacza to, że osocze bogatopłytkowe oddziałuje w sposób korzystny na procesy naprawcze skóry, a także skutecznie redukuje widoczne na niej niedoskonałości. W związku z tym koncentrat PRP  wykorzystywany jest w leczeniu i redukcji blizn potrądzikowych, jak również innych problemach skórnych oraz działa wspomagająco w leczeniu łysienia i nadmiernej utraty włosów.

Osoby, które chcą podjąć się leczenia blizn i przebarwień po odbytej chorobie trądzikowej, mogą zdecydować się na zabieg przy wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego, o wyborze którego decyduje specjalista. W przypadku niewielkich zmian w obrębie twarzy, ta bezpieczna metoda zabiegowa gwarantuje skuteczne efekty już po pierwszej sesji zabiegowej.

Umów się na wizytę