Jak naturalnie poprawić kształt ust?

Marzysz o pełnych ustach? Dzięki medycynie estetycznej masz szansę poprawić kształt ust, uwydatnić je i sprawić, aby były kuszące. Obecnie największą popularnością cieszy się modelowanie ust kwasem hialuronowym.

Powiększanie i modelowanie ust kwasem hialuronowym

Powiększanie ust jest zabiegiem bardzo popularnym, z którego korzysta coraz więcej kobiet. Możesz uzyskać naturalny efekt poprzez zastosowanie kwasu hialuronowego. Preparat pozwala uzyskać dokładnie taki kształt, jaki jest dla ciebie najodpowiedniejszy. Zabieg pozwala nie tylko sprawić, by usta były pełne i bardziej wydatne, ale poprawia również ich kolor czy nawilżenie.

Panie bardzo często narzekają także na niezadowalającą kondycję ust wynikającą z procesu fotostarzenia, za który odpowiedzialne są negatywne czynniki atmosferyczne. Wpływ na to, jak wyglądają twoje usta, mogą mieć promienie słoneczne, wahania temperatury, ekspozycja na wiatr czy nadprodukcja wolnych rodników. Usta tracą wtedy swój jednolity kolor, pojawiają się na nich przebarwienia. To również jest wskazaniem do wykonania zabiegu modelowania ust kwasem hialuronowym. Na rynku dostępne są liczne preparaty które cechują się różnymi właściwościami. Podczas zabiegu lekarz dobiera preparat kwasu hialuronowego w zależności jaki efekt chcemy uzyskać (delikatne nawilżenie czerwieni wargowej czy znaczne dodanie objętości np. rusian lips).

Jak przebiega modelowanie ust kwasem hialuronowym?

Zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym jest prosty, ale powinien być przeprowadzony wyłącznie przez profesjonalistę – musi zostać poprzedzony konsultacją medyczną.

Zanim rozpocznie się właściwy zabieg, na usta aplikuje się preparat znieczulający w postaci kremu.  Następnie specjalną strzykawką do ust wtłaczany jest kwas hialuronowy. W związku z tym, że ma on plastyczną, żelową konsystencję, idealnie uzupełnia zwiotczałe miejsca, wypełnia bruzdy i generuje objętość, której do tej pory brakowało.

Nie musisz obawiać się o skutki uboczne czy przerysowany efekt. Istotne jest jedynie, aby preparat został podany przez profesjonalistę doświadczonego w przeprowadzaniu iniekcji. Trzeba też wiedzieć, ze z czasem kwas hialuronowy ulega degradacji – aby cieszyć się pełnym kształtem ust, zabieg trzeba przeprowadzać regularnie, raz na kilka miesięcy.

Umów się na wizytę