HydraFacial czyli głębokie oczyszczanie, nawilżanie i odmładzanie skóry

Makijaż, kosmetyki, zanieczyszczone powietrze… każdego dnia skóra wystawiona jest na wiele czynników, które pozostawiają ślad na jej kondycji. Nieodłącznym elementem pielęgnacji powinno być dokładnie oczyszczanie twarzy zarówno w domowym zaciszu, jak i w gabinecie kosmetycznym. Wśród profesjonalnych rozwiązań dużą popularnością cieszy się zabieg HydraFacial. Dlaczego?

Oczyszczanie skóry – podstawa pielęgnacji

Dokładne oczyszczanie skóry to podstawa. Pominięcie tego etapu pielęgnacyjnej rutyny to prosta droga do niedoskonałości, podrażnień, zapchanych porów i pierwszych zmarszczek. Codzienny demakijaż i zastosowanie odpowiednich kosmetyków może jednak nie wystarczać. Gdy mimo domowych zabiegów skóra jest ziemista, matowa i pojawiają się na niej wypryski czy powierzchniowe zmarszczki, warto udać się do gabinetu kosmetycznego na dogłębne oczyszczanie skóry. Profesjonalnych rozwiązań jest wiele, a jednym z nich, cieszącym się duża popularnością, jest zabieg HydraFacial.

HydraFacial oczyszczona, nawilżona i odmłodzona skóra

HydraFacial to sposób na lepszą kondycję skóry. Spośród innych zabiegów wyróżnia go połączenie dermabrazji bezkryształowej z dobroczynnym działaniem substancji aktywnych oraz siłą próżni. Zastosowanie trzech różnych metod poprawy stanu skóry sprawia, że jest ona nie tylko oczyszczona, ale też dogłębnie nawilżona i odmłodzona. Jednak na tym lista się nie kończy — HydraFacial przyniesie także efekty w leczeniu trądziku.

HydraFacial jak wyglądają zabiegi?

Zabiegi HydraFacial nie zajmują wiele czasu i nie wymagają specjalnych przygotowań oraz okresu rekonwalescencji. Podczas pierwszego spotkania w gabinecie, specjalista określi stan skóry i zaplanuje całą serię zabiegów. Choć efekt widoczny jest już po jednej wizycie, aby skóra jak najdłużej pozostała promienna, odświeżona i nawilżona, zaleca się wykonanie od czterech do sześciu zabiegów w tygodniowym odstępie. Zabieg HydraFacial jest bezinwazyjny i składa się z kilku etapów: złuszczania, peelingu, ekstrakcji zaskórników, aplikacji serum oraz nawilżania. Wykorzystanie podczas zabiegu specjalnych końcówek o różnych poziomie ścieralności oraz możliwość regulacji poziomu próżni sprawia, że HydraFacial sprawdzi się u posiadaczy każdego typu cery.

HydraFacial lepsza kondycja skóry

HydraFacial to szereg korzyści, które otrzymujesz w czasie jednego zabiegu. Już jedna wizyta w gabinecie kosmetyczny pozwoli cieszyć się głęboko oczyszczoną, nawilżoną i odmłodzoną skórą   udowodnione klinicznie działanie i liczne nagrody w branży kosmetycznej są tego najlepszym potwierdzeniem.

Umów się na wizytę