Ciało – kompleksowe programy pielęgnacji i przygotowania ciała do sezonu letniego

Kondycja ciała i skóry po zimie może pozostawiać wiele do życzenia. Okres wiosenny to czas, w którym wiele osób rozpoczyna pracę nad zniwelowaniem zbędnych kilogramów. Jak efektywnie przygotować ciało do sezonu letniego? Z pomocą przychodzą zabiegi medycyny estetycznej i specjalnie zaprojektowane programy pielęgnacji.

Masaż podciśnieniowy urządzeniem Icoone®

Jednym z zabiegów, które w rewolucyjny sposób modelują sylwetkę, jest masaż za pomocą specjalnej technologii precyzyjnie stymulującej skórę na całej jej powierzchni. Zabieg Icoone usprawnia cyrkulację krwi, co pozwala przyspieszyć procesy spalania tkanki tłuszczowej. Do efektów uzyskanych za pomocą tego zabiegu zaliczamy redukcję cellulitu, rozstępów i blizn. Skóra staje się lepiej wymodelowana i zyskuje na jędrności.

Fala akustyczna Storz

Kolejną metodą na skuteczne pozbycie się tkanki tłuszczowej i poprawę jędrności skóry jest nieinwazyjny zabieg za pomocą specjalnej fali akustycznej. Celem zabiegu jest poprawa metabolizmu i kontrolowane uszkadzanie komórek tłuszczowych, dzięki czemu można niemal całkowicie wyeliminować występowanie cellulitu. Zabieg sprawia, że skóra staje się odpowiednio naprężona i wygładzona.

Technologia Maximus

Jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie przygotowania ciała do sezonu letniego jest zabieg przy użyciu tripolarnej fali radiowej, który w sposób kontrolowany i bezpieczny dla naskórka podwyższa temperaturę tkanki podskórnej. W efekcie skóra ciała staje się bardziej napięta i wzmocniona, a jej koloryt wyrównany.

Depilacja laserowa

Kolejnym zabiegiem, który warto wykonać jeszcze przed sezonem letnim jest depilacja laserowa, która umożliwia trwałe usunięcie zbędnego owłosienia z wybranych partii ciała. Technologia laserowa uszkadza cebulki włosa, sprawiając, że włoski nie odrastają. Zabieg należy powtórzyć kilkukrotnie (ilość zabiegów zależy od kondycji mieszków włosowych oraz gęstości ich występowania).

Pakiety zabiegowe powinny być każdorazowo indywidualnie opracowywane przez kosmetologa, który pomaga dobrać najlepsze rozwiązania w zależności od potrzeb i oczekiwanych rezultatów. Powyższe zabiegi w znacznym stopniu ułatwią i przyspieszą przygotowanie ciała do sezonu letniego.

Umów się na wizytę